Вібраційний електро насос Тайфун 2 (LG) для свердловин Ø125 мм (нижній забір води)
- В наявності




- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Вібраційний електро насос Тайфун 2 (LG) 2-х клапанний для свердловин Ø125 мм (нижній забір води) використовується для підйому води з свердловин діаметром не менше 125 мм , колодязів , водойм з чистою водою, для подачі питної води ,для поливу садів і городів .
Вихід під шланг 3/4 дюйма (різьба) .
Характеристики :
- Номінальна висота підйому 50 м
- Максимальна висота підйому 90 м
- Номінальна об'ємна подача 1 м3/годину
- Діаметр насоса Ø 100 мм
- Номінальна споживана потужність 240 Вт
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна температура перекачується рідини +35 градусів
- Довжина мережевого шнура 6 м
- Забір води нижній
- Вага 4,2 кг
- Режим роботи на кожні 120 хвилин 20 хвилин відпочинку
- Матеріал корпусних деталей алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Bosna LG |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 90 м |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 85 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP68 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
