Вібраційний електронасос Водолій, Посейдон 4-функційний (верхній забір води)
- Немає в наявності




- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Вібраційний електронасос Водолей, Посейдон 4-х клапанний (верхній забір води) використовується для підіймання води зі свердловин діаметром не менш ніж 110 мм, колодязів, водойм із чистою водою, для подавання питної води, для поливання садів і городів . Вихід під шланг 3/4 дюйми (різь).
Характеристики:
- Номінальна висота підіймання 80 м
- Максимальна висота підіймання 100 м
- Пропускна здатність 2,0 м3/год
- Номінальна споживана потужність 320 Вт
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна температура рідини, що перекачується +35 градусів
- Довжина мережевого шнура 6метрів
- Забір води верхній
- Вага 4,2 кг
- Режим роботи на кожні 120 хвилин 20 хвилин відпочинку
- Матеріал корпусних деталей алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Водолій |
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 100 м |
| Пропускна здатність | 2 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Глибина до дзеркала води | 63 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 4.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Кількість водозабірних точок | 4 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
