Вібраційний електронасос Акула
- В наявності




- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Вібраційний електронасос Акула використовується для підіймання води зі свердловин діаметром не менш ніж 110 мм, колодязів, водойм із чистою водою, для подавання питної води, для поливання садів і городів .
У комплекті латунний штуцер діаметром Ø 20 мм і різзю 3/4 .
Характеристики:
- Номінальна висота підіймання 40 м
- Максимальна висота підіймання 75 м
- Номінальне об'ємне подавання 720 л/год на висоту 40 м
- Номінальна споживана потужність 300 Вт
- Діаметр Ø насоса 98 мм
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна температура рідини, що перекачується +35 градусів
- Довжина мережевого шнура 7 метрів
- Забір води нижній
- Вага 4,5 кг
- Режим роботи на кожні 120 хвилин 20 хвилин відпочинку
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 75 м |
| Пропускна здатність | 0.72 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 70 м |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 3 |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 330 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Київ |
