Вібраційний електронасос Акулятко 3-функціональний для свердловин Ø 100 мм (нижній забір води)
- В наявності




- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Вібраційний електронасос Акулятко 3-функціональний для свердловин Ø 100 мм (нижній забір води) використовується для підіймання води зі свердловин діаметром не менш ніж 90 мм, колодязів, водойм з чистою водою, для подавання питної води, для поливання садів і городів .
Вихід під шланг 3/4 дюйми, латунний штуцер входить до комплекту.
Характеристики:
- Номінальна висота підіймання 20 м
- Максимальна висота підіймання 50 м
- Номінальне об'ємне подавання 0,16 л/сек
- Номінальна споживана потужність 220 Вт
- Діаметр Ø насоса 86 мм
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна температура рідини, що перекачується +45 градусов
- Довжина мережевого шнура 7 метрів
- Забір води нижній
- Вага 3,8 кг
- Режим роботи на кожні 120 хвилин 20 хвилин відпочинку
- Матеріал корпусних деталей алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 50 м |
| Пропускна здатність | 0.96 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Глибина до дзеркала води | 47 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 45 град. |
| Вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Кількість водозабірних точок | 2 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.75 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Київ |
