Вібраційний Насос Струмочок Харків (верхній забір води)
- В наявності


+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вібраційний електро насос Струмочок Харків (верхній забір води) використовується для підйому води з свердловин діаметром не менше 110 мм , колодязів , водойм з чистою водою, для подачі питної води ,для поливу садів і городів . Вихід під шланг 3/4 дюйма штуцер.
Характеристики :
- Номінальна висота підйому 40 м
- Максимальна висота підйому 63 м
- Пропускна здатність 0,12 м3/годину
- Номінальна споживана потужність 260 Вт
- Номінальна напруга 220 В
- Максимальна температура перекачується рідини +35 градусів
- Довжина мережевого шнура 7 м
- Забір води верхній
- Вага 3,5 кг
- Режим роботи на кожні 120 хвилин 20 хвилин відпочинку
- Матеріал корпусних деталей алюміній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Харків |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 63 м |
| Пропускна здатність | 0.12 куб.м/год |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Глибина до дзеркала води | 50 м |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
