Насос вібраційний Акула 20 м кабелю (Ніжний забір води)
- В наявності





- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Представляємо до Вашої уваги заглибний вібраційний елеткронасос "Акула" з рідним кабелем завдовжки 40 м. Цей насос призначений для подавання прісної води з колодязів, відкритих водойм і трубчастих свердловин, діаметр яких понад 110 мм, а глибина не перевищує 75 м. Насос із новою конструкцією приводу. Завдяки цьому, тривалість роботи пристрої істотно збільшилася. Випробування показали: за двох годин безперервної роботи привод нагрівався до 65 градусів, що дає змогу збільшити безперервну роботу насоса.
Насос не вимагає мастила, не боїться вологи, може довго перебувати у воді. Напруга мережі живлення: 220V. Споживана потужність: 300W. Об'ємне подавання: 720 л/год на висоту 40 м. Висота насоса не більш ніж 330 мм, діаметр не більш ніж 98 мм. Маса пристрою без шланга та проводу не більш ніж 4,5 кг. Максимальний напір: 75 м. водного стовпа. Режим роботи: повторно-кратковремний. Рекомендований час безперервної роботи — 120 хв, після чого необхідно робити двадцятихвилинні перерви.
Звертаємо Вашу увагу, що насос має працювати повністю зануреним у воду, але не більш ніж на 5 м. Корпус пристрою не має торкатися дна та стінок колодязя. У комплекті йде штуцер із діаметром 20 мм і різзю 3/4. Колір: сірий. Насос має другий клас ступеня захисту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Кременчуцький сталеливарний завод |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 63 м |
| Пропускна здатність | 0.73 куб.м/год |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 3.5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 290 мм |
