ТЕПЛАВА ПУШКА ТЕРМІЯ АВО ЕВО 24,0/1,3 (3*400 В) ТП К
- Немає в наявності

+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
-
Номінальна потужність: 3х400 ВПродуктивність повітрям, не менш ніж м3/год — 1300Два ступені регулювання потужностіРобота в режимі вентилятораВисокоточний термостат із гістеререзісом 1 °C, що підтримує температуру повітря в приміщенні на бажаному рівні без перегрівання й забезпечує мінімальне споживання електроенергії.Захист від перегріванняСтупінь захисту IP 22Найдовша гарантія на ринку теплових гармат Система якості ISO 9001:2015 дає змогу істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 року.Рекомендується для опалення приміщення площею 245 м2. Точніший вибір номінальної потужності проводиться з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.
| Вага в пакованні | 25,2 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 23,2кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 770х405х640 |
| Розмір без паковання (ШхВхГ) | 780х380х606 |
| Потужність | 24 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Продуктивність повітрям | 1300 м3/год |
| Під'єднання | Без шнурів живлення (внутрішня колодка для під'єднання до мережі живлення) |
| Напруга живлення | (3х400 В) |
| Кількість ступенів нагрівання | 2 |
| Ступінь захисту оболонки | IP22 |
