Теплова гармата Термія АТ ЕВО 3,0/0,3 ТП (220В) Р(М)
- В наявності

+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплова гармата 3.0 / 0.3 (220w)
Напруга харчування: 220 В
Номінальна потужність: 3,0 / 0,3 кВт
Номінальна продуктивність по повітрю, не менше м3 / год - 300
Две ступени регулювання потужності
Робота в режимі вентилятора
Високий термостат з гістерезисом 1 ° С, який підтримує температуру повітря в поміщенні на бажаному рівні без перегріву та забезпечує мінімальне споживання електроенергії
Встроенная захист від перегріву
Степень захисту ІР 22
Рекомендуется для опалення приміщення площею 35-40 м2. Більш точний вибір номінальної потужності здійснюється з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного примiщення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термія |
| Країна виробник | Україна |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 300 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Характеристики електричних гармат | |
| Напруга живлення | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 335 мм |
| Довжина | 344 мм |
| Глибина | 411 мм |
| Вага | 6 кг |
