ТЕПЛАВА ЗАВІСА ТЕРМІЯ АО ЕВР 4,0/0,4 ST (230 В) K/DS (M) (MP)
- В наявності


- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Теплова завіса на вхідні двері Термія 80 см потужність 4,0 кВт
Теплова завіса відсікає холодне або тепле вуличне повітря від потрапляння всередину приміщення. Отже, вона являє собою невиму штору з повітря, даючи змогу регулювати мікроклімат у приміщеннях. Дуже добре підходить для використання в магазинах, різних майстернях і залах, де є багато одних вхідних дверей. Працюють безшумно та мають регулювання потоку повітря та його нагрівання. Теплова штора Термія повністю безпечна для використання в житлових приміщеннях.
Теплова завіса Термія АО ЕВР 4,0/0,4 ST (230 В) K DS (M) (MP)
Напруга живлення: 230 В
Номінальна потужність: 0/2,0/4,0 кВт
Продуктивність по повітрю, не менш ніж м3/год: 400
Висота встановлення від 2,0 м до 2,5 м.
Два ступені регулювання потужності
Робота в режимі без нагрівання
Захист від перегрівання
Аварійний обмежувач температури з ручним відновленням для захисту від пожежної ситуації
Ступінь захисту IP 22
Варіанти виконання з можливістю під'єднання датчика відчинення дверей
Вбудована панель керування
Можливість під'єднання кімнатного термостата
Можливість каскадного ввімкнення двох або трьох завіс
Під'єднання за допомогою клемної колодки
Найдовша гарантія на ринку теплових завісів Система якості ISO 9001:2015 дає змогу істотно підвищити надійність і надати споживачеві повну гарантію виробника 3,5 року.
Розгалужена мережа сервісних центрів
| Вага в пакованні | 7,5 кг |
|---|---|
| Вага (без паковання) | 6,5 кг |
| Розмір в упаковці (ШхВхГ) | 145х185х805 |
| Розмір без паковання (ШхВхГ) | 130х183х770 |
| Потужність | 4 кВт |
| Нагрівальний елемент | СТИК |
| Продуктивність повітрям | 400 м3/год |
| Монтаж | Горизонтальний |
| Висота установки | 2,0-2,5 м |
| Напруга живлення | 230 В |
| Ступінь захисту оболонки | IP22 |
| Гарантія | 3,5 року |
| Стара виробник | Україна |
