Електричний конвектор ТЕРМІЯ ЕВНА-0,5 С2К,кВт з електронним Термостатом LED-дисплеєм Програматором на день
- В наявності



- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Електричний конвектор «Оптима +» ряд «Комфорт» призначений для експлуатації у звичайних і вологих приміщеннях (ванна, душова), завдяки ступеню захисту IP24 і бризкозахищеному ТЕНу з алюмінієвим ребрами, який, до того ж, миттєво прогріває простір у кімнаті.
Нагрівач обладнаний високочутливим електронним термостатом з LСD дисплеєм (точність регулювання температури 0,1 °C), що дає змогу знизити до 15% електроенергії в процесі експлуатації приладу. Вбудований програматор дає можливість виставляти таймер на увімкнення/вимкнення режиму обігріву «Комфорт» у тимчасовому діапазоні 1-24 годин. Передбачений захист від перегрівання та режими роботи Anti Frost для підтримки температури +5 - 7 °C для запобігання промерзуванню приміщення. Електроприлад відповідає другому класу захисту, тому не вимагає заземлення. До комплекту постачання входять кронштейни для монтажу конвектора на стіну.
| Основні характеристики | |
| Потужність нагрівача, Вт | 500 |
| Площа приміщення | 8 м2 |
| Кількість режимів нагрівання | 1 |
| Монтаж | настінний/напольний |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Тип терморегулятора | електронний |
| Захист від перегрівання | є |
| Розміри | 47,5 / 48 / 10,5 см |
| Керування | терморегулятор |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип нагрівача | конвектор |
| Вага, кг | 3,6 |
| Сфера застосування | обігрів приміщень |
| Напруга | 220 вольтів |
| Нагрівальний елемент | Срібний закритий |
| Під'єднання шнура | справа, 1,2 м |
| Підставки | можна купити відділ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маяк |
| Потужність обігріву | 500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
