Зернодробарка Зубря В 350 (350 кг/ч 1900 ВТ, оцинкований корпус)
- Немає в наявності



+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зернодробарка Зубря 350 кг/год — 1900W призначена для подрібнення зерна (пшениці, ячменю, жита, проса та багатьох інших зернових культур). Вона може застосовуватися скрізь, де це необхідно. Як у домашніх умовах у себе у дворі, так і на фермерських господарствах.
Дуже легка в застосуванні, комплектується ведром 22 литра. Продуктивність зернодробілки 350 кг/год, режим роботи тривалий, потужність двигуна Pmax 1900 Вт.
Корпус зернодробарки виготовлений з оцинкованої сталі, тому він стійкий до корозії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Сировина, що переробляється | Зернові |
| Об'єм приймального бункера | 10 л |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Потужність двигуна | 1.9 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Зернодробарка |
| Кількість обертів двигуна | 10000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 350 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 10 кг |
