Електричний нагрівач Grunhelm РТС 3000
- В наявності










+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд Теплова гармата GRUNHELM РТС-3000 3,0 кВт
Сьогодні великою популярністю користуються теплові гармати, також іменуються в народі як «дуйчики». Вони невеликі, легкі, зручні у використанні та ефективні, вони здатні за максимально короткий час обігріти невеликий приміщення або зони, тож використовуються як на побутовому рівні, так і на вищих рівнях. Теплова електрична гармата GRUNHELM РТС-3000 може бути застосована в локальній якості, його можна використовувати для обігрівання робочих місць, офісів тощо.Керамічний нагрівальний елемент
Ми хочемо виділити цю модель на тлі інших її аналогів, оскільки вона використовує як нагрівальний елемент керамічний ТЕН. Ми рекомендуємо Вам використовувати саме таку теплову електричну гармату, оскільки з таким елементом нагрівання він слугуватиме Вам набагато довше завдяки додатковому ресурсу роботи, стійкості до корозії та перепадів температури.3 режими роботи
Ви зможете виконувати регулювання потужності для контролю інтенсивності нагрівання повітря, у такий спосіб теплова гармата налаштовується для роботи в певних умовах. Представлена модель має три режими роботи, її можна перемикати між потужністю 1000/2000/3000 Вт, що забезпечує для такого інструмента додаткову гнучкість у використанні.Захист від перегрівання
На тепловентилятор ціна невисока, але водночас він відповідає всім вимогам до надійності та безпеки. Він має систему захисту від перегрівання для забезпечення безперебійного використання впродовж тривалого часу.Компактні розміри та невелика вага
Ми хочемо зробити упор на те, що такий прилад має невелику вагу та розміри, що робить його максимально зручним у плані роботи. Його можна застосувати навіть у невеликому приміщенні та в разі потреби переміщати його з місця на місце, до того ж він має зручну ручку для транспортування. Купити теплову гармату GRUNHELM РТС-3000 3,0 кВт Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.Характеристики
Основні |
|
| Клас обладнання | Для дому |
| Тип палива | Електрична |
| Потужність | 3 кВт |
| Площа обігрівання | До 25 м2 |
| Напруга | 220 В |
| Нагрівальний елемент | Електричний ТЕН |
| Продуктивність | 158 м3/год |
| Термостат | Є |
| Регулювання температури | Є |
| Додатково | Частота тока: 50 Гц Матеріал корпусу: метал Триступенева система функціонування: 1000/2000/3000 Вт Захист від перегрівання Способ нагрева: прямой Ступінь захисту: IP21 |
| Габарити | 235.0 х 240.0 х 255.0 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Комплектація | Електричний нагрівач Інструкція Гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Продуктивність | 158 куб.м/год |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 3 шт. |
| Виробник | GRUNHELM |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 3 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Так |
| Таймер | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 3.6 кг |
