Електричний нагрівач Grunhelm РТС 2000
- В наявності



- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Опис Теплова гармата Grunhelm PTC-2000
Теплова гармата Grunhelm PTC-2000
Невеликий тепловентилятор однофазного типу Grunhelm PTC-2000, чудово справляється з обігріванням невеликих виробничих і комерційних приміщень (дача, офіс, житлова кімната, гараж тощо). Модель характеризується швидким нагріванням, низьким рівнем шуму та легкістю в транспортуванні, завдяки компактним розмірам і невеликій вазі, який становить усього 1,9 кг. Електричний нагрівач працює від стандартної однофазної мережі напругою 220 В (50 Гц), має ручний тип керування та прямий спосіб нагрівання.
Теплова ефективність становить практично 100% за потужності 2000 Вт і продуктивності 153 м3/год. Регульований термостат забезпечує простий вибір температурного режиму, для створення комфортних температурних умов у приміщенні. Корпус виготовлений із міцного та легкого металу, всі внутрішні деталі зроблені з великою надійністю, надаючи можливість працювати в інтенсивному режимі впродовж тривалого часу.
Основним компонентом цього апарату є його нагрівальний елемент — трубчастий керамічний ТЕН. Принцип роботи нагрівача полягає в тому, що за допомогою вбудованого вентилятора потік холодного повітря з приміщення затягується в корпус приладу, проходить через нагрівальний елемент, швидко нагрівається і вже гарячим надходить назад у приміщення. Спеціальна захисна решітка запобігає потраплянню всередину сторонніх предметів і їх загорянню. Купуючи електричний нагрівач Grunhelm PTC-2000, Ви назавжди розв'яжете питання зі швидким обігріванням холодного приміщення!
Сфера застосування:
- Закриті житлові приміщення
- Магазини
- Офіси
- Гаражи
- Складські приміщення
- Майстерні
Комплектація:
- Grunhelm PTC-2000
- Інструкція з експлуатації
- Паперова
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Продуктивність | 153 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Керамічна пластина |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Виробник | GRUNHELM |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 215 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 2 кВт |
