Конвектор електричний настінний 1.5 кВт
- В наявності


- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Електроконвектори виготовляються заввишки 450 мм, обладнані Zig-Zag (гольчастим) нагрівальним елементом, електромеханічним біметалевим термостатом для встановлення та підтримання бажаної температури в приміщенні, ступеневим регулятором, споживаною потужності (або без нього), захистом від перегрівання, мають функцію захисту приміщення від заморожування (підтримання температури в приміщенні в межах +5...7 °C, що не допускає промерзання приміщення за мінімальних витрат електроенергії).
Електроконвектори з літерою (с) у позначенні мають ступеневий регулятор потужності, що дає змогу вибрати потрібний режим роботи — 1/2 паспортної потужності або повну потужність.
Номінальна напруга мережі електроживлення: 230 В.
Постачаються II класу (подвійна ізоляція) захисту від ураження електричним струмом. Прилади II класу захисту не вимагають уземлення.
Характеристики
- Основні
Висота: 656 мм
Габаритні розміри: 656х450х120 мм
Гарантія: 24
Маса: 4,3 кг
Виробник: Україна
Потужність: 1,5 кВт
Тип нагрівача: голчастий
Ступінь захисту оболонки: IP20
Тип термостата: механічний
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Тип встановлення | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 11 мм |
| Вага | 4.3 кг |
