Сушка для фруктів Помічниця 30 л 7лотков (з піддоном для пастили) 650 Вт
- В наявності







- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Сушарка для овочів і фруктів електрична Помічниця ідеально справляється зі своїм призначенням. Можливість сушити яблука, груші, абрикоси, сливи, м'ясо, гриби, трави і так далі. Сушарка може бути використана для сушіння сухарів, локшини домашньої, а також дозволяє сушити, в'ялити рибу, м'ясо. Одним словом може знайти широке застосування в домашніх і дачних умовах. Процес сушіння у кожного продукту відрізняється за часом, але в середньому він займає від 2-х до 20-ти годин, а головне що процес висушування відбувається без участі мух та інших комах разносящих хвороботворні мікроби. Вентилятор і тен розташований знизу і закриті спеціальним залізним листом з отворами для рівномірного поширення теплого повітря по всьому периметру сушіння (нижнє розташування тена), зверху стоять 7 круглих сіток-решіток місткістю 4 літри кожна (загальний обсяг сушіння 30 літрів) і кришка сушіння з отвором для виходу повітря. Для рівномірного просушування продукту рекомендується міняти місцями сітки кожні 1-2 години. Потужність сушки 650 Вт, напруга живлення 220 В, кількість ярусів 7, матеріал сушіння пластмаса, повний обсяг 30 літрів, режим роботи тривалий.
Можлива робота сушарки і з меншою кількістю ярусів (хв 1 ярус-мах 7 ярусів).
Сушарка для овочів і фруктів електрична Помічниця ідеально справляється зі своїм призначенням. Можливість сушити яблука, груші, абрикоси, сливи, м'ясо, гриби, трави і так далі. Сушарка може бути використана для сушіння сухарів, локшини домашньої, а також дозволяє сушити, в'ялити рибу, м'ясо. Одним словом може знайти широке застосування в домашніх і дачних умовах. Процес сушіння у кожного продукту відрізняється за часом, але в середньому він займає від 2-х до 20-ти годин, а головне що процес висушування відбувається без участі мух та інших комах разносящих хвороботворні мікроби. Вентилятор і тен розташований знизу і закриті спеціальним залізним листом з отворами для рівномірного поширення теплого повітря по всьому периметру сушіння (нижнє розташування тена), зверху стоять 7 круглих сіток-решіток місткістю 4 літри кожна (загальний обсяг сушіння 30 літрів) і кришка сушіння з отвором для виходу повітря. Для рівномірного просушування продукту рекомендується міняти місцями сітки кожні 1-2 години. Потужність сушки 650 Вт, напруга живлення 220 В, кількість ярусів 7, матеріал сушіння пластмаса, повний обсяг 30 літрів, режим роботи тривалий.
Можлива робота сушарки і з меншою кількістю ярусів (хв 1 ярус-мах 7 ярусів).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Країна виробник | Білорусь |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Кількість секцій | 7 |
| Об`єм | 30 л |
| Діаметр секцій | 400 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | сітка |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Таймер | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Вага | 7 кг |
