Насос вібраційний Ручей БВ — 0.12 — 6.3 — У Мідь ( верхній забір води)
- В наявності


- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Вібраційний заглибний насос Ручеек (Харків) мідною обвиткою призначений для забору води зі свердловин із діаметром не менш ніж 110 мм (11 см), колодязів, водойм із чистою і брудною водою. Насос використовується для поливання садів або городів, а також для подавання питної води. Розташування клапана для забору води — верхнє. Вихід під шланг 3/4 дюйми (штуцер). Країна-виробник Україна р. Харків. Гарантія 12 місяців.
Основні характеристики вібраційного насоса Ручек Харківський
-
Номінальна висота підіймання — 50 метрів
-
Максимальна висота підіймання — 63 метри
-
Номінальне об'ємне подавання — 0,12 м3/год
-
Максимальне об'ємне подавання — 0.12 м3/год
-
Номінальна споживана потужність — 260 Вт
-
Довжина електричного шнура — 7 метрів
-
Робоча напруга мережі — 220 В +/- 10%.
-
Температура рідини макс, що перекачується, — 35 °C
-
Вага насоса — 3.5 кг
-
режим роботи — тривалий, на 120 хвилин роботи 30 хвилин відпочинку
Матеріали:
-
Корпусні деталі електро насоса Ручеек виготовлені з
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Глибина до дзеркала води | 60 м |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 1 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр перекачуваних частинок | 0.5 мм |
| Підвищення тиску | Ні |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Захист від перегріву | Ні |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 98 мм |
| Висота | 270 мм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
