Духовка електрична Мрія MF — 67 з конвекцією, підсвіткою і грилем
- В наявності





- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
За допомогою електродуховки Ви можете приготувати різноманітні страви з м'яса, риби або овочів, але найголовніше — ви маєте можливість випікати все, що Ви любите та любить Ваша сім'я. Ця модель духовки внутрішнім об'ємом у 67 літрів, обладнана конвекцією — за допомогою вентилятора тепло поширюється на всій духовці, пропікаючи будь-яку страву рівномірно, а також грилем-верттелом для смаження м'яса та птиці. Чудове придбання для людей, які люблять займатися випічкою!
- Потужність — 2200 Вт (2,2 кВт);
- Напруга — 220 В;
- Частота — 50 Гц;
- Об'єм — 67 літрів;
Особливості:
- Регулятор температури — від 100 до 250 градусів;
- Таймер — до 60 хвилин;
- Конвекція;
- Гриль-вертел;
- Автовимкнення;
- 2 дека;
До комплекту постачання входять: електродуховка, деко, круглий деко, решітка, спеціальна ручка для доставляння дека або решітки, ручка для гриля, гриль-насадка, паспорт-інструкція, паковання.
- ВиробникМрия
- Об'єм67 л
- Тип керування механічне
- Максимальна потужність печі2200 Вт
- Гриль так
- Конвекция да
- Кількість режимів приготування4
- Стан новое
- Внутрішнє покриттяантипригарне покриття
- ТаймерДа
- Максимальний час встановлення таймера60 хв
- Функція автовимкненняДа
- ТерморегуляторДа
- Максимальна температура нагрівання250 град.
- Захист від перегріванняДа
- Внутрішнє освітленняДа
- Індикатор роботиДа
- Кількість дек у комплекті2
- Кількість решіток у комплекті1
- Колір корпусу чорний
- Додаткова комплектаціяВертел
- Висота430 мм
- Ширина600 мм
- Глибина420 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Об`єм | 67 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 2200 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 60 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 420 мм |
