Електорконвектор Термія економ (універсал) 1.5 кВт
- В наявності





+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електор-конвектор економ (універсал) 1.5 кВт призначений для встановлення на підлогу, крім цього, передбачена можливість експлуатації в настінному варіанті. Електроконвектор обладнаний електромеханічними термостатами для встановлення й автоматичної підтримки бажаної температури повітря, що виходить.
- потужність 1.5 кВт
- площа обігріву 15 метрів квадратних
- споживаний струм 5.6 - 6.8 А
- мас 3.4кг
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 444 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 3.4 кг |
