Конвектор CROWN TURBO ( 2 кВт с вентилятором)
- В наявності






+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний конвектор CROWN TURBO (2 кВт із вентилятором), номінальною потужністю 2 кВт призначений для опалення житлових і не житлових приміщень із розрахунку 1 кВт — 10 метрів квадратних як джерело основного тепла.
Конвектор має 3 режими нагрівання режиму
- перший режим 750 W
- другий 1250 W
- третій 2000 W
вентилятор призначений для рівномірного розподілу тепла кімнатою, може міститися додатково за допомогою кнопки "вентилятор ВМИК/ВИМИК".
Не спалює кисень, обладнаний терморегулятором, захист від перегрівання, у комплекті йдуть ніжки для підлогового встановлення.
- потужність нагрівача 2000 Вт
- кількість режимів 3
- рекомендована площа 20 метрів квадратних
- країна виробник Китай
- довжина шнура 1 метр
- висота 450 мм
- ширина 600 мм
- глибина 100 мм
- вага 2 кг
| Основні | |
|---|---|
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Так |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Коліщата | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 2 кг |
