Зернодробарка "Фермер -2"(Ужгород)
- Немає в наявності





- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Зернодробарка " Фермер" підвищеної продуктивності для приватних і невеликих фермерських господарств. Перероблення зерна та качанів кукурудзи — 300 кг/год.
Хіт продажів!!
Подрібнювач зернових молоткового типу. Покращена, найновіша конструкція.
На барабані встановлено два додаткових підрізні ножі, зміщена горловина приймання цілих качанів кукурудзи, для того щоб кочани спочатку подрібнювалися ножами, а потім потрапляли під удар молотків.Так досягається найбільша продуктивність і двигун працює без зайвого навантаження.
Під'єднується до звичайної розетки.Переробляє ціле зерно та качани кукурудзи. Діаметр завантажувального отвору становить 6 см. Великий металевий завантажувальний бункер, асинхронний двигун із потужністю 220 В. Ця зернодробілка укомплектована одним великим сито (дрібне сито можна замовити в нашому магазині окремо).
- країна виробник Україна
- виробник Утиліта
- привод електричний
- перероблювана сировина зерно, качанці кукурудзи
- тип приводу електричний
- частота тока 50 Гц
- потужність двигуна 2.1 кВт
- кількість обертів двигуна 2850 об/хв
- об'єм приймального бункера 12 л.
- Вага 30 кг.
- довжина 450 мм
- висота 800 мм
- ширина 460 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани |
| Об'єм приймального бункера | 12 л |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність двигуна | 2.1 кВт |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип | Зернодробарка |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Стан | Новий |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 300 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 150 кг/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 30 кг |
