Автоклав ЧЄ - 24 синій (30л)
- В наявності








+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав призначений для приготування консервації в домашніх умовах. Для приготування домашньої консервації може використовуватися м'ясо свинини, яловичини, домашньої птиці, риби, а також для приготування овочевих страв, м'ясних паштетів, соків, компотів.
Ємність автоклава 30 літрів.
Банку 0.5 л. - 24 шт
Банку 0. 7л. - 12 штук
Банку 1л -12 штук
Країна виробник Україна
Виробник р. Харків
Матеріал вуглецева сталь
Обсяг 30 літрів
Джерело нагріву зовнішній
Максимальний робочий тиск 0.2 (МПа)
Максимальна температура 120 градусів
Товщина стінок 2.5 мм
Висота 575мм
Ширина 428мм
Діаметр 317 мм
Вага 16 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Джерело нагріву | Зовнішній |
| Максимальний робочий тиск | 0.2 МПа |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 24 шт. |
| Банку 0.75 л. | 12 шт. |
| Банку 1 л. | 12 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 575 мм |
| Діаметр | 317 мм |
| Ширина | 428 мм |
| Вага | 16 кг |
