Інкубатор Веселе Сімейство автоматичний переворот, цифровий терморегулятор
- В наявності




- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
Інкубатор Веселе сімейство виготовляється в р. Вінниця і призначений для інкубування яєць різних видів свійської птиці, а також для інкубування яєць різних видів екзотичних тварин у домашніх умовах. Ця модель обладнана теновим нагрівальним елементом із цифровим терморегулятором и оборудована:
— цифровим терморегулятором, вбудованим у верхню кришку атласу та НЕ МАЄ ГРАДУСНИК, (температура виводиться на цифрове табло терморегулятора автоматично);
- тэновым нагрівальним елементом; — гігієнічним піддоном для води (встановленим на дні Алану), що запобігає появі грибка та цвілі; — дрібною сіткою, придатною для абсолютно будь-яких видів яєць.
ПЕРЕВОРОТ ЯЇЦ У ДАНИЙ МОДЕЛІ ІНКУБАТОРА АВТОМАТИЧНА
До комплекту поставки входять: дві червоні вентиляційні заглушки, докладна інструкція для грамотної експлуатаціїнича, коробка паковальна картонна.
Середня місткість яєць:
-перепелиних до 96 яєць
-курячих до 42 яєць
-утичних та індичих до 24 яєць
-гусячих до 16 яєць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Гусячі яйця | 16 шт. |
| Качині яйця | 24 шт. |
| Перепелині яйця | 96 шт. |
| Індичі яйця | 24 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 215 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
