Інкубатор Кривий Рог УТОСМІ-30 мембранний
- Немає в наявності




+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інкубатор кривий Рог УТОСМІ-30 мембранний призначений для вилуплення яєць різних видів свійських птахів (кури, качки, гуси, індички тощо) в побутових умовах.
Складається з корпусу та кришки.
Виготовлених із пінопласту.
Габаритні розміри 500х500х235 мм.
Ламповий обігрів.
Температура регулюється мембранним терморегулятором.
Споживана потужність 30 Вт/год.
Переворот яєць здійснюється в ручну (2/3 рази на добу)
Комплект постачання: очисник, терморегулятор (мембранний), термометр, сітка 4 секції, посібник з експлуатації, пакувальна коробка.
Місткість: курячих яєць 80 шт. гусячих 30 шт. індичих 50 шт. перепелиних 200 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 80 шт. |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | мембранний |
