Автоклав побутовий гвинтовий електричний ЧЕ-24 синій
- В наявності







+380 (50) 051-03-71
0992615074Олександр Генератори
- +380 (97) 383-84-340688807712 Питання по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:00 - 20:00 Вівторок 08:00 - 20:00 Середа 08:00 - 20:00 Четвер 08:00 - 20:00 Пʼятниця 09:00 - 20:00 Субота 08:00 - 20:00 Неділя 09:00 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Харків
- +380 (50) 051-03-710992615074Олександр Генератори+380 (97) 383-84-340688807712Питання по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МаринаТЦ Барабашово; вул. Льва Товстого, 27; індекс 61161, Харків, Україна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав побутовий гвинтовий електричний ЧЕ-24 синій призначений для консервації в домашніх умовах із м'яса свинини, яловичини, риби, птиці, овочів тощо.
Ємність автоклава 30 літрів, вміщує 14 літрів банок у два ряди по сім або 21 полірових у три ряди по сім. Діаметр горловини 160 мм. Автоклав обладнаний теном 2,2 кВт із неіржавкої сталі та автоматикою, що дає змогу регулювати температуру в діапазоні 50-200 градусів Цельсія.
У комплекті манометр, термометр, що викликає клапан, ущільнювальна прокладка, інструкція з експлуатації, книга рецептів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Об`єм | 30 л |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальний робочий тиск | 6 МПа |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Товщина стінок | 2.5 мм |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 21 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Діаметр | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 21 кг |
