Вибрационный насос Акула 3 клапана с медной обмоткой и нижним забором воды
- В наличии




+380 (50) 051-03-71
0992615074Александр Генераторы
- +380 (97) 383-84-340688807712 Вопросы по генераторам
- +380 (99) 261-50-74
- +380 (68) 880-77-12
-
День Время работы Перерыв Понедельник 08:00 - 20:00 Вторник 08:00 - 20:00 Среда 08:00 - 20:00 Четверг 08:00 - 20:00 Пятница 09:00 - 20:00 Суббота 08:00 - 20:00 Воскресенье 09:00 - 20:00 * Время указано для региона: Украина, Харьков
- +380 (50) 051-03-710992615074Александр Генераторы+380 (97) 383-84-340688807712Вопросы по генераторам+380 (99) 261-50-74+380 (68) 880-77-12МенеджерТЦ Барабашово; ул. Льва Толстого,; индекс 61161, Харьков, Украина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційний насос Акула 3 клапани з мідною обмоткою
Насос Акула з 3 клапанною системою нижнього забору води застосовується для подавання води зі свердловин діаметром понад 100 мм, колодязів. Можливе застосування для подавання води з відкритих водойм — річок, озер, ставків для поливання городів, а також можна використовувати в разі, якщо Ви хочете позбутися небажаної води в льохах або підвалах. Потужності насоса вистачить для використання його спільно з гідроакумулятором для вирівнювання тиску в водопроводі. Якщо Ви викачуєте воду з льоху або підвали, то занурюється тільки забірна частина. Для продовження терміну експлуатації насоса рекомендується встановлювати його в такий спосіб, щоб його стінки не стикаються зі стінками свердловини або колодязя.
Цей насос обладнаний однофазним електричним мотором потужністю 300 Вт із продуктивністю до 1000 літрів води на годину. Максимальна висота напору становить 75 метрів, за якої насос зможе перекачувати 5 літрів на хвилину, за зменшення висоти напору продуктивність зростає до 40 літрів на хвилину. Вібраційний насос Акула можна розглядати як найефективніший засіб розв'язання проблем із водопостачанням за найменших витрат. Технічні характеристики:
Тип насоса — вібраційний заглибний;
Потужність — 300 Вт;
Мотор — асинхронний із термозахистом, мідна обмотка;
Діаметр вихідного штуцера під шланг — 3/4 дюйма (19 мм);
Номінальний об'єм води — 0,72 м3/год;
Максимальний об'єм — 1,5 м3/год;
Номінальний напір — 40 метрів;
Максимальний напір — 75 метрів;
Корпус виготовлений з алюмінію;
Діаметр насоса — 98 мм;
Вага — 3,75 кг;
Система забору води — 3 клапана, нижній паркан;
Режим роботи — 2 години потім відпочинок 20 хвилин;
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид насоса | Вибрационный |
| Способ установки насоса | Погружной |
| Максимальный напор | 75 м |
| Пропускная способность | 0.72 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Качество воды | Чистая |
| Минимальная температура рабочей жидкости | 1 град. |
| Максимальная температура рабочей жидкости | 45 град. |
| Вес | 3.75 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Длина сетевого шнура | 6 м |
